Title: Giant Toblerone
Post by: netbuddy on November 30, 2007, 02:08:25 am
Aye and its bloody expensive. It would be cheaper to buy the 12x 400g bars from tesco = 4.8 kilos for 30 as they have a 2 for 5 offer which I know detracts from the novelty value of having a 4.5 kilo bar in one go, atleast the alternative is more manageable and cheaper.
Title: Giant Toblerone
Post by: smurfboy on December 01, 2007, 01:23:01 pm
Quote from: netbuddy
which I know detracts from the novelty value of having a 4.5 kilo bar in one go
Exactly!
Title: Giant Toblerone
Post by: on December 15, 2007, 06:48:56 pm